PRASY KRAWĘDZIOWE

Prasy krawędziowe CNC BAYKAL serii APHS oraz APHE

By 12 października 2020 20 maja, 2022 No Comments

Prasy krawędziowe CNC BAYKAL serii APHS. oraz APHE.

Model prasy krawędziowej APHS firmy BAYKAL dysponuje szerokim wachlarzem zakresów szerokości gięcia oraz nacisku, dzięki czemu spełnia wszystkie potrzeby finalnego odbiorcy. W tym modelu pokrywamy zakres szerokości gięcia od 1 250 mm do projektów specjalnych mających 12 000 mm i więcej, podobnie jest z naciskiem, który może mieć od 40 ton do największego nacisku w pojedynczej prasie zrealizowanym na specjalne zamówienie 6000 ton na 6 800 mm. Prasy APHS mają też możliwość rozbudowania standardowej konfiguracji o większą ilość osi zderzaka czy ramion nadążnych. Ten popularny model dobrze zakorzenił się w naszym rynku i obecnie jest jednym z najbardziej popularnych modeli wśród użytkowników pras krawędziowych.

W związku z rosnącymi potrzebami odbiorcy końcowego oraz wymaganiami rynku nasz dostawca firma BAYKAL znacząco rozszerzył produkt pras krawędziowych CNC na kolejne modele i tak jednym z nowych modeli jest prasa typu APHE – ekonomiczna wersja znakomicie już znanego modelu APHS.

Krawędziarka APHE – To maszyna która łączy w sobie sprawdzone rozwiązania, lata doświadczenia oraz niezawodne rozwiązania sprawdzone na przestrzeni wielu lat. W tym zestawieniu prasy krawędziowe mają szerokość 3 100 mm i zakres nacisków od 120 do 200 ton. Prasy krawędziowe APHE to idealne połączenie opłacalności, wysokiej produktywności przy niskich kosztach inwestycji i eksploatacji. Zastosowanie w tej serii prostych kontrolerów  CNC Cybelec CybTouch 12 czy Delem DA53 daje nam możliwość rozbudowania tego modelu o automatyczną strzałką ugięcia Willa oraz dwu osiowy zderzak XiR. W standardzie jak każda nasza maszyna tak i ten model jest wyposażony w podstawowy zestaw stempli oraz czterorowkową matrycę.

Prasy krawędziowe CNC BAYKAL serii APHS oraz APHE są wyposażone w zabezpieczenie laserowe przestrzeni robocze typu AKAS II.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi innymi artykułami na temat pras krawędziowych: https://chmpolska.pl/blog/