Prasy Hydrauliczne - Sprzedaż i Serwis

Firma OZKOC została założona w 1974 roku i specjalizuje się w produkcji różnego typu pras hydraulicznych, od początku powstania przyjęła filozofię produkcji produktów najlepszej jakości spełniających najwyższe wymagania – co zaowocowało podjęciem współpracy z wieloma firmami w Europie – 90% produkcji to eksport na rynki europejskie.

Prasy hydrauliczne – charakterystyka

Firma oferuje kompletne technologie poprzez dobór oprzyrządowania, wraz z wyborem odpowiedniego typu automatyzacji oraz produkcje narzędzi. Tak, aby na końcu otrzymać gotowy produkt spełniający najwyższe jakościowe wymagania. Dzięki konstrukcyjnemu rozwiązaniu uniwersalności i niezawodności, prasy te spełniają najbardziej wymagające postulaty nowoczesnego przemysłu maszynowego.

Prasa hydrauliczna – działanie i zastosowanie

Prasa hydrauliczna to urządzenie wielokrotnie zwiększające siłę nacisku poprzez wykorzystanie zjawiska stałości ciśnienia w zamkniętym układzie hydraulicznym – innymi słowy wykorzystuje ono siłę cieczy hydraulicznej w celu wytworzenia siły nacisku. Praca tego systemu opiera się na działaniu Prawa Pascala i znajduje zastosowanie w codziennym życiu. Układy hamulcowe w samochodach, windy, podnośniki samochodowe, a także plastyczna obróbka metali to niektóre z zastosowań prasy hydraulicznej

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.