BIEGEMASTER

Historia

W 1978 roku firma Sperr & Lechner – Maschinenbau w siedzibą w Öhringen-Ohrnberg wprowadziła na rynek pierwszą zaginarkę do produkcji metalowych profili. Pod marką Biegemaster maszyny bardzo szybko zaczęły utożsamiane z precyzją, niezawodnością coraz większego sukcesu marki na całym świecie.

Doświadczenie

Dzięki ścisłej i partnerskiej współpracy z klientami, maszyny marki Biegemaster stale są udoskonalane konstrukcyjnie oraz dostosowywane na bieżąco do wymagań jakie stawia codzienna praktyka. Zdobywana przez wiele lat wiedza, połączona z ambitnym poszukiwaniem najlepszych rozwiązań procentuje i czyni markę jedną z wiodących w swojej branży.

Dbałość o klienta

Jako producent firma jest bezpośrednim partnerem w kontaktach z Klientami, jeśli chodzi o wszelkie pytania dotyczące produkcji metalowych profili i wszelkie sprawy serwisowe związane z całym okresem eksploatacji maszyn. Zadowolenie klienta decyduje o sposobie myślenia i działania.

Strona: www.biegemaster.de

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie, wyślij wiadomość.