WYPALARKA PLAZMOWA DO METALU

Wypalarka (wycinarka) plazmowa

Maszyny renomowanego Tureckiego producenta firmy Baykal – Wypalarka plazmowa przeznaczone jest do kształtowego cięcia blach z wykorzystaniem jednego lub wielu palników plazmowych lub tlenowych. To, co wyróżnia urządzenie spośród innych, to połączenie stalowego układu jezdnego osłoniętego ceownikiem hutniczym, z najlżejszym i jednocześnie wysoce wytrzymałym portalem żebrowanym, wykonanym ze stopów aluminium. Tak wyszukane połączenie gwarantuje ogromną sztywność, wysokie przyspieszenia oraz doskonałe odwzorowanie kształtu ciętych detali przez cały, wieloletni okres eksploatacji.

Firma BAYKAL założona na początku lat 50 to wiodący producent laserów światłowodowych, laserów gazowych CO2 oraz pras krawędziowych i gilotyn hydraulicznych. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowocześniejsze technologie oraz prowadzonym pracom badawczo-rozwojowym marka BAYKAL znana jest na całym świecie – 80% produkcji jest eksportowana do krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji oraz Afryki. Stabilna pozycja i doświadczenie w produkcji maszyn sprawiają, że maszyny BAYKAL to synonim jakości oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Fabryka BAYKAL jest jedną z największych w tym segmencie produkcji maszyn, wyposażona jest w najnowocześniejszy park maszynowy. Firma BAYKAL to: hala produkcyjna o powierzchni 60.000 m2 wyposażona w najnowocześniejsze maszyny CNC, kadra ponad 650 wysokiej klasy inżynierów oraz personelu obsługującego produkcję maszyn, krótkie terminy realizacji (od 4 do 12 tygodni w zależności od modelu maszyny) – export do ponad 100 krajów na terenie całego świata, produkcja roczna sięgająca 3500 maszyn rocznie, ponad 600 urządzeń zainstalowanych w Polsce, produkcja maszyn specjalnych wg wytycznych Klienta, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.