Frezarki do metalu i stali CNC

Frezarki do metalu: uniwersalne, pionowe, dwuwrzecionowe, łożowe, narzędziowe – wykonanie konwencjonalne i CNC

Oferowane frezarki do metalu CNC są ostatnim stopniem rozwoju czeskich klasycznych frezarek TOS lub ich odpowiednikami produkcji tajwańskiej.  Frezarka do metalu przeznaczona jest przede wszystkim do produkcji mało i średnio seryjnej oraz warsztatowej.

Głównymi cechami i zaletami oferowanych frezarek są solidna, sztywna budowa, dokładność wykonania i niezawodność zapewniająca długoletnią bezawaryjną pracę. Maszyny produkowane w firmach od dziesięcioleci specjalizujących się w produkcji frezarek konwencjonalnych i numerycznych, gdzie dzięki zastosowaniu najwyższych standardów produkcji, doskonałemu opracowaniu poszczególnych części, starannemu montażowi i kontroli końcowej otrzymujemy wysokiej klasy obrabiarkę.

Frezarka  obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych takich jak rowki, gwinty, koła zębate. Narzędziem obróbczym stosowanym we frezarce jest frez. Głównym ruchem powodującym skrawanie freza jest jego ruch obrotowy, oprócz tego frez przesuwa się względem obrabianego materiału. Obróbka frezarką nazywa się frezowaniem.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.