OPROGRAMOWANIE LANTEK EXPERT CUT PLUS

Opis maszyny

Oprogramowanie Lantek Expert Cut Plus

Lantek Expert Cut to oprogramowanie CAD/CAM do nestingu, optymalizacji i automatyzacji programowania kodu CNC maszyn do cięcia blach (tlen, plazma, laser, strumień wody). Jest wynikiem takich typów maszyn. Idealnie łączy technologię maszyn z wymaganiami klienta w zakresie programowania i zarządzania.

Parametry techniczne

Lantek Expert Cut Plus to system CAD/CAM zaprojektowany do optymalizacji programowania maszyn wycinających (tlen, plazma, laser, strumień wody). Lantek Expert Cut Plus to połączenie technologii maszyny, z programowaniem i zarządzaniem w celu dostarczenia zaawansowanego intuicyjnego narzędzia w celu zwiększenia wydajności przygotowania produkcji. Lantek Expert to zintegrowane środowisko, dlatego projektowanie i import elementów, nesting (automatyczny lub ręczny), obróbka technologiczna (automatyczna lub ręczna), generowanie kodu CNC, podgląd magazynu arkuszy, kalkulacja czasu i kosztów dostępne są z poziomu tej samej aplikacji bez potrzeby przełączania między programami.

Technologiami

Lantek Expert Cut umożliwia konfigurację tablic technologicznych na podstawie materiału/grubości, aby określić odstęp między elementami, wejścia/wyjścia z materiału dla różnych rodzajów konturów i zależnie od materiału/grubości oraz jakości cięcia. System wykrywa każdy błąd w projekcie i obróbce oraz działa w całkowicie automatyczny sposób. Wszystkie opcje Lantel Expert Cut są zawarte w jednym prostym programie. W zakresie jednego środowiska, użytkownik może: projektować lub importować elementy, sprawdzić stany magazynowe blach, optymalizować obróbkę maszynową, generować programy CNC oraz obliczać czas i koszty.

Nesting

System zapewnia idealne połączenie automatycznego, półautomatycznego i ręcznego nestingu, co umożliwia wspaniałą elastyczność i optymalną wydajność. Połączenie nestingu automatycznego z funkcjami nestingu ręcznego, takimi jak kopiowanie, przenoszenie i obracanie okazuje się być bardzo potężnym narzędziem. Automatyczny nesting Lantek Expert Cut optymalizuje układ elementów na arkuszu blachy, zapewniając w ten sposób maksymalne wykorzystanie arkuszy i odpadów użytecznych. Lantek Expert Cut automatycznie wykrywa odpady użyteczne w magazynie i ustala pierwszeństwo ich wykorzystywania przed pobraniem nowego arkusza.

JERZY SZTORMOWSKI

tel. +48 784 233 669
tel. +22 390 55 42
e-mail: biuro@chmpolska.pl

BLOG

WYCINARKI LASEROWE

Wycinarki laserowe Baykal  – cięcie z głowicą uchylną.

NASI DOSTAWCY

Producent maszyn firma Baykal.

PRASY KRAWĘDZIOWE

Serwoelektryczne prasy krawędziowe Baykal APHS-K.

WYCINARKI LASEROWE

Głowice do cięcia laserowego Precitec ProCutter 2.0.