SZLIFIERKI DO PŁASZCZYZN

Szlifowanie detali jest szeroko wykorzystywane w przemyśle maszynowym. Szlifierki do płaszczyzn obecnej generacji zapewniają produkcję części z minimalnymi tolerancjami wymiarów, niskimi parametrami chropowatości powierzchni i wysoką produktywnością. Maszyny te, razem z pozostałymi obrabiarkami są wbudowane w automatyczne linie produkcyjne. Szlifierki do płaszczyzn produkuje się ze sterowaniem CNC.

Szlifierka do płaszczyzn to maszyna do szlifowania powierzchni elementów metalowych.  Szlifierki kłowe są przeznaczone do zewnętrznego i wewnętrznego szlifowania powierzchni walcowych i stożkowych elementów takich jak wały, tuleje, osie, kołnierze, itd. Szlifierki to maszyny stosowane w przemyśle maszynowym.

Obecnie produkowane urządzenia są sterowane numerycznie (CNC – podobnie jak tokarki), wbudowane w automatyczne linie produkcyjne. Operacje szlifowania powierzchni odznaczają się wysoką produktywnością, minimalnymi tolerancjami wymiarów oraz niskimi parametrami chropowatości powierzchni. Ze względu na zastosowanie produkuje się szlifierki do płaszczyzn, szlifierki kłowe i szlifierki do otworów.

Szlifierki do płaszczyzn używane są do perfekcyjnego szlifowania powierzchni płaskich, elementów metalowych, ale także do szlifowania detali z osadzeniem wzdłużnym oraz z powierzchniami płaskimi pod różnym kątem, a także innych profili. Przeznaczone są do produkcji jednostkowej i małoseryjnej.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.