NOŻYCE GILOTYNOWE | GILOTYNA HYDRAULICZNA BAYKAL

Dostępne w naszej ofercie nożyce gilotynowe BAYKAL do obróbki plastycznej metali gwarantują wysoką jakość i wydajność pracy. Oferowana przez nas gilotyna hydrauliczna tworzona jest z podzespołów renomowanych producentów, takich jak: HOERBIGER, BOSCH-REXROTH (producenci hydrauliki siłowej), ATOS (pompy hydrauliczne), SIEMENS (czołowy producent systemów automatyki i sterowania) + sztywne solidne korpusy – dają wysokiej klasy maszynę.

Dzięki wykorzystaniu systemu sterowania NC i CNC nożyce gilotynowe są łatwe w użytkowaniu i mogą być obsługiwane przez operatora już po krótkim szkoleniu. Otrzymana po cięciu krawędź jest bardzo dobrej jakości. Szczelina między nożami jest zmienna, dostosowuje się ją do grubości ciętego materiału. Nożyce gilotynowe można doposażyć o szeroki zakres wyposażenia opcjonalnego. Dostępne w naszej ofercie nożyce gilotynowe BAYKAL do obróbki plastycznej metali gwarantują wysoką jakość i wydajność pracy.

Oferowane gilotyny hydrauliczne tworzone są z podzespołów renomowanych producentów, takich jak: HOERBIGER, BOSCH-REXROTH (producenci hydrauliki siłowej), ATOS (pompy hydrauliczne), SIEMENS (czołowy producent systemów automatyki i sterowania) + sztywne solidne korpusy – dają wysokiej klasy maszynę.

Dzięki wykorzystaniu systemu sterowania NC i CNC nożyce gilotynowe są łatwe w użytkowaniu i mogą być obsługiwane przez operatora już po krótkim szkoleniu. Otrzymana po cięciu krawędź jest bardzo dobrej jakości. Szczelina między nożami jest zmienna, dostosowuje się ją do grubości ciętego materiału. Maszyny można doposażyć o szeroki zakres wyposażenia opcjonalnego.

Nożyce gilotynowe BAYKAL HNC CNC

Hydrauliczne nożyce gilotynowe CNC sterowane numerycznie, zostały zaprojektowane i zbudowane dla klientów wymagających precyzji i wszechstronności od nożyc. Są to wytrzymałe nożyce z mocną, sztywną ramą, która doskonale sprawdza się zarówno pod względem maksymalnej, jak i minimalnej wydajności, dzięki automatycznej regulacji kąta cięcia i automatycznemu odchylaniu ostrza noża. Opisywany model gilotyny jest niezwykle funkcjonalny dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i możliwości uzupełnienia o wyposażenie opcjonalne. 

Nożyce gilotynowe BAYKAL MGH NC

Hydrauliczne nożyce gilotynowe NC to gilotyna ze stałym kątem natarcia noży, o specjalnej, wzmocnionej konstrukcji korpusu. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane do cięcia grubych blach. Model ten jest powszechnie stosowany – zarówno w przemyśle o ciężkim oraz średnim, jak i o dużym obciążeniu produkcyjnym. Niewątpliwym atutem tego modelu nożyc jest prosta obsługa sterowania oraz bardzo wysoka wydajność.

Nożyce gilotynowe BAYKAL HGL NC 

Gilotyna do blachy typu NC – standard zostały zaprojektowane i zbudowane z myślą o klientach wymagających niezawodnych nożyc o dobrym stosunku ceny do jakości i wydajności. Gilotyny te to urządzenie hydrauliczne z siłownikami jednokierunkowymi – powrót na sprężynach, służącymi do cięcia cienkich blach do 6mm.

Nożyce gilotynowe te stanowią alternatywę dla małych i średnich gilotyn. Odznaczają się prostą obsługą i stałym kątem natarcia noży. Pozwala to na bieżąco kontrolować postępy pracy, zapewniając tym samym wysoki poziom precyzji wykonania. Nożyce gilotynowe NC – standard to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale także ekonomiczne dla średnich i małych firm w segmencie cięcia blach do 6 mm.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.