Szlifierki do wałków i otworów CNC

Producent szlifierek CNC do wałków i otworów TOS HOSTIVAR z siedzibą w Pradze, Republika Czeska. Historia produkcji maszyn zaczyna się w firmie na przełomie XIX i XX wieku kiedy to kładziono podwaliny pod późniejszy koncern maszynowy TOS – obejmujący kilkanaście fabryk na terenie ówczesnej Czechosłowacji i produkujący większość typów maszyn od szlifierek i tokarek do metalu do dużych gabarytowo frezarek bramowych czy tokarek karuzelowych.

Firma w takiej formie dotrwała do 1992 roku kiedy to zaczęła się prywatyzacja poszczególnych fabryk wchodzących w skład koncernu TOS, w tym to roku firma sprywatyzowała się – kontynuując tradycje fabryki TOS HOSTIVAR – specjalizującej się w produkcji szlifierek do wałków. Obecnie w fabryce produkowane są szlifierki do wałków o średnicy szlifowania do 950 mm i długości do 6000 mm.

W ofercie posiadamy także szlifierki do wałków konwencjonalne produkowane przez Firmę ZSHM as – Grinders Producing Plant JSC  mająca siedzibę w Assenovograd Bułgaria powstała pod koniec lat 60 tych
i specjalizuje się w produkcji szlifierek do płaszczyzn i do wałków oraz remontach i modernizacjach maszyn.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość.