AKTUALNOŚCI FIRMOWE

Podsumowanie roku 2016

By 14 lutego 2017 17 lutego, 2021 No Comments

Myśląc o wyzwaniach, które czekają nas w roku 2017, warto podsumować miniony rok, który był dla nas czasem wielu inspirujących spotkań podczas prestiżowych targów branżowych – zarówno z producentami, jak i naszymi Klientami. Rozmowy przeprowadzone w gronie specjalistów zainspirowały nas do rozwoju oraz rozszerzania oferty.

Targi branżowe to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich maszyn w środowisku profesjonalistów, jest to przede wszystkim doświadczenie niezwykle inspirujące, otwierające nowe wyzwania. Dlatego też bardzo chętnie uczestniczymy w tego typu wydarzeniach. Jest to także dobra okazja, aby porozmawiać z Klientami i lepiej poznać Wasze potrzeby.

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce

Wiosną prawdziwe przebudzenie nam Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, czyli IX Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi „STOM-TOOL” 2016, które odbyły się w dniach 9-11 marca 2016 i okazały się wielkim sukcesem. Jest to impreza cykliczna, organizowana od wielu lat w Targach Kielce, właśnie w marcu. Wydarzenie to jest wspaniałą okazją do zapoznania się z nowinkami technologicznymi, zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie obróbki metalu oraz wymiany doświadczeń. Kielecki Salon Technologii Obróbki Metali „STOM” to targi prestiżowe, poza wystawcami z całej Polski można tu spotkać również wystawców z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i Holandii.

Targi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających i są doskonałą okazją, aby wymienić między sobą doświadczenia produkcyjne z użytkowymi. Na naszym stoisku podczas ubiegłorocznej edycji targów można było zobaczyć:

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, i zapraszamy Was również w tym roku na spotkanie podczas X edycji Salonu Technologii Obróbki Metali „STOM”, która odbędzie się w dniach 28-30 marca 2017 r. Już dziś możesz zapoznać się z zakresem branżowym X Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi „STOM-TOOL” 2017.

Targi „MACH-TOOL”, czyli „Salon Obrabiarek i Narzędzi” w Poznaniu

W dniach 7-10 czerwca 2016 roku mieliśmy przyjemność gościć w Salonie „MACH-TOOL”, zorganizowanym w ramach jednych z najbardziej prestiżowych w naszym kraju Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie zaprezentowaliśmy prasę hydrauliczną OZKOC Hidrolik. Dziękujemy, że byliście z nami podczas tego wydarzenia!

Targi EUROTOOL 2016 w Krakowie

Jesienią, w dniach 18-20 października, można było odwiedzić nasze stoisko w Krakowie, zorganizowane z okazji 21. Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL. Zaprezentowaliśmy nasze tokarki:

Tokarki również i tym razem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Wam za wszystkie opinie na temat pracy naszych maszyn oraz za twórczą dyskusję o nowoczesnych rozwiązaniach w branży CNC.

WARSAW INDUSTRY WEEK 2016 – Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych

Gorący okres wystaw na targach branżowych w całej Polsce zakończyliśmy w minionym roku w listopadzie, podczas WARSAW INDUSTRY WEEK 2016 – Targów Maszyn i Urządzeń Przemysłowych, które odbyły się w dniach 7-9 listopada 2016. Zakres tematyczny tego wydarzenia był bardzo szeroki. Objął między innymi obróbkę metali, obrabiarki i narzędzia, przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy, lasery w systemach produkcyjnych, robotykę i automatykę oraz obróbkę drewna. Spotkaniu towarzyszyły ciekawe dyskusje. My pokazaliśmy:

  • tokarkę uniwersalną SN50-1500mm
  • tokarkę CNC ze skośnym łożem SBE 

Dziękujemy, że towarzyszyliście nam w ubiegłym roku i zapraszamy na spotkania w całej Polsce w roku bieżącym. Pamiętajcie – startujemy 28 marca podczas X edycji Salonu Technologii Obróbki Metali „STOM”. Zapraszamy!