PRASY KRAWĘDZIOWE CNC BAYKAL TYP APHS

Opis maszyny

Technolgoia giecia na zimno jest niezwykle popularna w obróbce plastycznej metali. Dzięki efektywnej pracy pras krawędziowych można uzyskać trwałą krzywiznę przedmiotu obrabianego. Kąt gięcia w krawędziarkach numerycznych jest zależny od nastawień programowych, zgodnie z wymaganiami projektowymi. Każda oferowana prasa krawędziowa zapewnia wydajną pracę i może być wykorzystywana w wielu sektorach przemysłu i różnych firmach produkcyjnych, zachowując wyjątkową wytrzymałość. Urządzenia charakteryzują się solidnym wykonaniem i łatwą obsługą.. Prezentowane maszyny w tym segmencie, dopracowana przez dziesiątki lat konstrukcja, ponad 60 letnie doświadczenie oraz podzespoły renomowanych producentów takich jak: HOERBIGER, BOSCH-REXROTH, ATOS, HYDAC, SIEMENS oraz PILZ plus najnowocześniejsze sterowania - dają nam efekt końcowych w postaci wysokiej klasy maszyny. Krawędziarki BAYKAL znajdujące się w naszej ofercie posiadają prosty system sterowania CNC (DELEM, CYBELEC, ESA) lub NC, dzięki czemu pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów przy dużym komforcie pracy. Oferowane przez nas prasy krawędziowe są bezpieczne, w pełni funkcjonalne, szybkie, i ekonomiczne. Cechy te sprawiają, że są w zasadzie niezbędne do precyzyjnego gięcia arkusza blach.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS z system Wila

Prezentowana prasa krawędziowa BAYKAL wyposażona jest w bardzo funkcjonalny system sterowania CNC. Posiada układ sterowania od czterech do dwunastu osi wraz z system korekcji strzałki gięcia WILA CNC lun system hydrauliczny. Łatwość obsługi zapewnia niezwykle intuicyjne sterowniki DELEM, CYBELEC lub ESA z dotykowym pulpitem przemysłowym. Wszystkie komendy oraz komunikaty są wyświetlane w języku polskim. Maszyna umożliwia podgląd poszczególnych kroków podczas gięcia oraz modyfikację programów, gięć, narzędzi i pozostałych elementów. Programowanie na tym modelu jest niezwykle łatwe, gdyż odbywa się w sposób graficzny, udostępniający wizualizację programu gięcia. Prasy krawędziowe dają możliwość tworzenia sekwencji procesu gięcia na osobistym komputerze. Praca z tą krawędziarką jest płynna i wydajna, a w efekcie otrzymuje się precyzyjne gięcie.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS-B 3/4 osiowa_system Wila

Prasy krawędziowe zostały stworzone na bazie prasy produkowanej od 25 lat - stopniowo udoskonalanej, dzięki czemu obecnie prasy charakteryzują się dopracowana konstrukcją i sprawdzonymi rozwiązaniami. Konkurencyjność krawędziarki na rynku zapewnia nie tylko atrakcyjna cena, ale także duży prześwit między stołem a belką gnącą oraz skok narzędzia, górnego jak również bogate wyposażenie. Maszyną można wyposażyć w sterownik DELEM, obsługa czterech osi Y1, Y2, X, R i korekcja strzałki ugięcia WILA CNC. Ramiona podporowe zamocowane w prowadnicy typu SLIDING, umieszczone przed maszyną, znacznie ułatwiają pracęoperatorom.

Prasa krawędziowa BAYKAL APH NC

Uniwersalna prasa krawędziowa model z prostym sterownikiem NC, sterowane 2 osie X, Y oraz ręcznym system korekcji strzałki gięcia WILA. Dedykowanym jest mniejszym przedsiębiorstwom. To co wyróżnia ten model spośród innych krawędziarek to przede wszystkim doskonała jakość gięcia oraz szeroki zakres możliwości konfiguracji w stosunku do ceny. Ponadto tę prasę krawędziową cechują: zwiększony prześwit między stołem a belką gnącą oraz zwiększony skok narzędzia górnego. Dużym atutem urządzenia jest możliwość korzystania z szerokiego zakresu konfiguracji i dostosowania ustawień w odniesieniu do typu produkcji.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS Tandem CNC

Prasa krawędziowa z serii CNC Tandem daje bardzo duże możliwości. W wersji podstawowej opiera się na sterowaniu numerycznym czteroosiowym. Model ten można dostosować do indywidualnej specyfikacji w ramach zamówienia specjalnego, umożliwiającego dostosowanie konstrukcji korpusu, a także rysunku profilu docelowego - giętego. W ramach oferty możesz skorzystać z wyposażenia dodatkowego, usprawniającego pracę maszyny. Tandem umożliwia sprzężenie pracy dwu lub więcej krawędziarek, dla których cykl pracy może odbywać się jednocześnie lub opcjonalnie każda z maszyn może pracować niezależnie.

JERZY SZTORMOWSKI

tel. +48 784 233 669
tel. +22 390 55 42
e-mail: biuro@chmpolska.pl

GALERIA

BLOG

PRASY KRAWĘDZIOWE

Kalkulacja dobór siły nacisku prasy krawędziowej w zależności technologii gięcia.

PRASY KRAWĘDIOWE

Zasada działania prasy krawędziowej

PRASY KRAWĘDZIOWE

Gięcie na prasie krawędziowej CNC.

PRASY KRAWĘDZIOWE

Jakie wyposażenie powinna mieć prasa krawędziowa?

YOUTUBE

Gięcie na prasie krawędziowej BAYKAL APHS 921400
Prasa krawędziowa BAYKAL ze zderzakiem wieżowym ATF
Prasa krawędziowa BAYKAL o nacisku 6000 Ton
Prasa krawędziowa BAYKAL ze stacją zrobotyzowaną