PRASY KRAWĘDZIOWE CNC BAYKAL TYP APHS

Opis maszyny

Technolgoia giecia na zimno jest niezwykle popularna w obróbce plastycznej metali. Dzięki efektywnej pracy pras krawędziowych można uzyskać trwałą krzywiznę przedmiotu obrabianego. Kąt gięcia w krawędziarkach numerycznych jest zależny od nastawień programowych, zgodnie z wymaganiami projektowymi. Każda oferowana prasa krawędziowa zapewnia wydajną pracę i może być wykorzystywana w wielu sektorach przemysłu i różnych firmach produkcyjnych, zachowując wyjątkową wytrzymałość. Urządzenia charakteryzują się solidnym wykonaniem i łatwą obsługą.. Prezentowane maszyny w tym segmencie, dopracowana przez dziesiątki lat konstrukcja, ponad 60 letnie doświadczenie oraz podzespoły renomowanych producentów takich jak: HOERBIGER, BOSCH-REXROTH, ATOS, HYDAC, SIEMENS oraz PILZ plus najnowocześniejsze sterowania - dają nam efekt końcowych w postaci wysokiej klasy maszyny. Krawędziarki BAYKAL znajdujące się w naszej ofercie posiadają prosty system sterowania CNC (DELEM, CYBELEC, ESA) lub NC, dzięki czemu pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów przy dużym komforcie pracy. Oferowane przez nas prasy krawędziowe są bezpieczne, w pełni funkcjonalne, szybkie, i ekonomiczne. Cechy te sprawiają, że są w zasadzie niezbędne do precyzyjnego gięcia arkusza blach.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS z system Wila

Prezentowana prasa krawędziowa BAYKAL wyposażona jest w bardzo funkcjonalny system sterowania CNC. Posiada układ sterowania od czterech do dwunastu osi wraz z system korekcji strzałki gięcia WILA CNC lun system hydrauliczny. Łatwość obsługi zapewnia niezwykle intuicyjne sterowniki DELEM, CYBELEC lub ESA z dotykowym pulpitem przemysłowym. Wszystkie komendy oraz komunikaty są wyświetlane w języku polskim. Maszyna umożliwia podgląd poszczególnych kroków podczas gięcia oraz modyfikację programów, gięć, narzędzi i pozostałych elementów. Programowanie na tym modelu jest niezwykle łatwe, gdyż odbywa się w sposób graficzny, udostępniający wizualizację programu gięcia. Prasy krawędziowe dają możliwość tworzenia sekwencji procesu gięcia na osobistym komputerze. Praca z tą krawędziarką jest płynna i wydajna, a w efekcie otrzymuje się precyzyjne gięcie.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS-B 3/4 osiowa_system Wila

Prasy krawędziowe zostały stworzone na bazie prasy produkowanej od 25 lat - stopniowo udoskonalanej, dzięki czemu obecnie prasy charakteryzują się dopracowana konstrukcją i sprawdzonymi rozwiązaniami. Konkurencyjność krawędziarki na rynku zapewnia nie tylko atrakcyjna cena, ale także duży prześwit między stołem a belką gnącą oraz skok narzędzia, górnego jak również bogate wyposażenie. Maszyną można wyposażyć w sterownik DELEM, obsługa czterech osi Y1, Y2, X, R i korekcja strzałki ugięcia WILA CNC. Ramiona podporowe zamocowane w prowadnicy typu SLIDING, umieszczone przed maszyną, znacznie ułatwiają pracęoperatorom.

Prasa krawędziowa BAYKAL APH NC

Uniwersalna prasa krawędziowa model z prostym sterownikiem NC, sterowane 2 osie X, Y oraz ręcznym system korekcji strzałki gięcia WILA. Dedykowanym jest mniejszym przedsiębiorstwom. To co wyróżnia ten model spośród innych krawędziarek to przede wszystkim doskonała jakość gięcia oraz szeroki zakres możliwości konfiguracji w stosunku do ceny. Ponadto tę prasę krawędziową cechują: zwiększony prześwit między stołem a belką gnącą oraz zwiększony skok narzędzia górnego. Dużym atutem urządzenia jest możliwość korzystania z szerokiego zakresu konfiguracji i dostosowania ustawień w odniesieniu do typu produkcji.

Prasa krawędziowa BAYKAL APHS Tandem CNC

Prasa krawędziowa z serii CNC Tandem daje bardzo duże możliwości. W wersji podstawowej opiera się na sterowaniu numerycznym czteroosiowym. Model ten można dostosować do indywidualnej specyfikacji w ramach zamówienia specjalnego, umożliwiającego dostosowanie konstrukcji korpusu, a także rysunku profilu docelowego - giętego. W ramach oferty możesz skorzystać z wyposażenia dodatkowego, usprawniającego pracę maszyny. Tandem umożliwia sprzężenie pracy dwu lub więcej krawędziarek, dla których cykl pracy może odbywać się jednocześnie lub opcjonalnie każda z maszyn może pracować niezależnie.

JERZY SZTORMOWSKI

tel. +48 784 233 669
tel. +22 390 55 42
e-mail: biuro@chmpolska.pl

GALERIA

YOUTUBE

Gięcie na prasie krawędziowej BAYKAL APHS 921400
Prasa krawędziowa BAYKAL ze zderzakiem wieżowym ATF
Prasa krawędziowa BAYKAL o nacisku 6000 Ton
Prasa krawędziowa BAYKAL ze stacją zrobotyzowaną

BLOG

PRASY KRAWĘDZIOWE

Kalkulacja dobór siły nacisku prasy krawędziowej w zależności technologii gięcia.

PRASY KRAWĘDIOWE

Zasada działania prasy krawędziowej

PRASY KRAWĘDZIOWE

Gięcie na prasie krawędziowej CNC.

PRASY KRAWĘDZIOWE

Jakie wyposażenie powinna mieć prasa krawędziowa?