FREZARKI DWUWRZECIONOWE

Opis maszyny

Oferowane frezarki to maszyny produkcji tajwańskiej. Przeznaczone są przede wszystkim do produkcji mało i średnio seryjnej. Frezarki te mogą być wykorzystywane w firmach produkcyjnych, warsztatach usługowych, działach utrzymania ruchu czy działach remontowych. Jej głównym i cechami i zaletami są solidna, masywna, sztywna budowa, dokładność wykonania i dopracowana konstrukcja zapewniająca długoletnią pracę. Maszyny produkowane na eksport do Europy, Japonii i Ameryki. Obrabiarki produkowane w 2 wersjach z głowicą skrętną w 2 płaszczyznach i dodatkowo z wysuwaną tuleją. Frezarki te pozwalają na użycie całej palety nowoczesnych narzędzi. Różnorodne wyposażenie dodatkowe, które jest dostępne do tych obrabiarek poszerza możliwości ich zastosowania. Operator ma możliwość sterowania przesuwami ręcznie (poprzez kółka pokrętne) albo mechanicznie (z panelu). Wszystkie produkowane przez nas obrabiarki posiadają deklarację zgodności CE.

Frezarka FU40/50 przeznaczona jest przede wszystkim do dokładnego i wydajnego frezowania detali o maks. ciężarze 450kg. Obrabiarka posiada możliwość nakręcania stołu roboczego ±45° i głowicę skrętną w 2 płaszczyznach lub głowicę z wysuwną tuleją – wykonanie takie tworzy uniwersalną maszynę o szerokich możliwościach zastosowania.

Oferowane frezarki to maszyny produkcji tajwańskiej. Przeznaczone są przede wszystkim do produkcji mało i średnio seryjnej. Frezarki te mogą być wykorzystywane w firmach produkcyjnych, warsztatach usługowych, działach utrzymania ruchu czy działach remontowych.

Jej głównymi cechami i zaletami są solidna, masywna, sztywna budowa, dokładność wykonania i dopracowana konstrukcja zapewniająca długoletnią pracę. Maszyny produkowane na eksport do Europy, Japonii i Ameryki. Wszystkie produkowane przez nas obrabiarki posiadają deklarację zgodności CE.

ROBERT ZDUNIEWICZ

tel. +48 607 030 800
e-mail: biuro@chmpolska.pl

GALERIA

YOUTUBE

BLOG

Frezarki uniwersalne konwencjonalne – nadal niezastąpione maszyny w zakładach produkcyjnych.

Skrobanie powierzchni stykowych w obrabiarkach

Frezarki bramowe TOS KURIM

ŚRODKI CHŁODZĄCO-SMARUJĄCE