PRASA WYKRAWAJĄCA BAYKAL BPM-T Z REWOLWEREM

Opis maszyny

Szybka, niezawodna i ekonomiczna

Prasa wykrawająca Baykal CNC BPM 1225 x 30 obsługuje indeksowane narzędzie wielofunkcyjne. Ma możliwość obróbki dużych rozmiarów arkuszy przy dużych prędkościach osi i szybkości wybijania. W konstrukcji zastosowano podzespoły renomowanych producentów mechanicznych i elektronicznych urządzeń automatyki. Dobrze wyposażona maszyna na tak sprawdzonych rozwiązaniach nadal jest kompaktowa i w ekonomicznej cenie. W ten sposób Baykal przedstawia optymalną koncepcję, szczególnie dla średnich firm za pośrednictwem swojego przedstawiciela firmy CHM Polska.

Struktura typu C monoblock

Nowa rama maszyny ze zwiększonymi wymiarami umożliwia pracę maszyny z większą prędkością, zapewniając tym samym większą stabilność I precyzję działania.

Wykrawarka BAYKAL BPM to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie metody wykrawania i formowania w jednej maszynie. Zastosowanie techniki cięcia narzędziami wykrawającymi pozwala na wysoką elastyczność i szybkie wykonanie zadań. Wykrawanie gwarantuje najkrótszy czas wykonywania perforacji. Dzięki możliwości dopasowania maszyny do nowych zadań jesteśmy w stanie realizować wszelkie zlecenia związane z wykrawaniem blach.

Cechą charakterystyczną wykrawarek jest duża elastyczność pracy (dzięki sterowaniu numerycznemu), co pozwala na ich wykorzystanie zarówno w produkcji jednostkowej jak i wielkoseryjnej. Większość produkowanych obecnie wykrawarek posiada możliwość kształtowania, a następnie wycinania elementów bezpośrednio z półfabrykatów w postaci arkuszy blach, co dodatkowo zwiększa możliwości technologiczne maszyn i pozwala zmniejszyć zużycie materiału i robocizny dzięki optymalnemu wykorzystaniu arkusza blachy (z jednego arkusza blachy mogą być wykrawane elementy o różnych kształtach). We wszystkich typach wykrawarek półfabrykat w postaci arkusza blachy mocowany jest w specjalnych chwytakach, które przemieszczają i pozycjonują arkusz na stole (szczotkowym lub kulowym). Natomiast narzędzia (stemple) mocowane są w głowicach, w których wykonują ruch posuwisto – zwrotny, w wyniku oddziaływania hydraulicznych układów napędowych.

SEBASTIAN DOROSZ

tel. +48 791 020 939
e-mail: biuro@chmpolska.pl

GALERIA

YOUTUBE

BLOG

WYCINARKI LASEROWE

Wycinarki laserowe Baykal  – cięcie z głowicą uchylną.

NASI DOSTAWCY

Producent maszyn firma Baykal.

PRASY KRAWĘDZIOWE

Serwoelektryczne prasy krawędziowe Baykal APHS-K.

WYCINARKI LASEROWE

Głowice do cięcia laserowego Precitec ProCutter 2.0.