HYDRAULICZNE PRASY RAMOWE

Opis maszyny

Firma OZKOC została założona w 1974 roku i specjalizuje się w produkcji różnego typu pras hydraulicznych, od początku powstania przyjęła filozofię produkcji produktów najlepszej jakości spełniających najwyższe wymagania – co zaowocowało podjęciem współpracy z wieloma firmami w Europie 90% produkcji to export na rynki europejskie. Firma oferuje kompletne technologie poprzez dobór oprzyrządowania, wraz z wyborem odpowiedniego typu automatyzacji oraz produkcje narzędzi. Tak, aby na końcu otrzymać gotowy produkt spełniający najwyższe jakościowe wymagania. Dzięki konstrukcyjnemu rozwiązaniu, uniwersalności i niezawodności, prasy te spełniają najbardziej wymagające postulaty nowoczesnego przemysłu maszynowego.

Głębokie tłoczenie jest najczęstszą techniką formowania symetrycznych lub asymetrycznych części metalowych. Jest to wielofunkcyjna metoda głębokiego tłoczenia odpowiednia dla każdej konstrukcji. Materiał jest utrzymywany ciasno pomiędzy częściami oprzyrządowania w celu uniknięcia powstawania zmarszczek. Konwencjonalna prasa hydrauliczna do głębokiego tłoczenia znajduje zastosowanie w formowaniu metali, szczególnie w motoryzacji, sprzęcie kuchennym, obronie, bezpieczeństwie i wielu innych sektorach. Jest to najczęstsza technika produkcji symetrycznych lub asymetrycznych części metalowych. Jest to wielofunkcyjna metoda głębokiego tłoczenia odpowiednia dla każdej konstrukcji.

Obróbki wymagające regulacji prędkości prasowania lub poduszki w celu uzyskania lepszej powierzchni produktu w tym celu prasy hydrauliczne Özkoç mają opcję ustawiania prędkości na ekranie dotykowym za pomocą zaworów proporcjonalnych. Automatyzacja prasy jest obsługiwana przez PLC i programowana za pomocą oprogramowania Siemens S7.1200. Prasa to dwa przyciski sterowane dla bezpieczeństwa operatora w trybie automatycznym. Skok, punkt zmiany predkości, najwyższe i najniższe pozycje suwaka oraz najwyższe i najniższe położenie dolnej poduszki, są kontrolowane przez enkodery liniowe. Ekran panelu dotykowego pomoże kontrolować parametry i tryby pracy, takie jak głębokie tłoczenie, tłoczenie, kucie lub tryby ustawiania matryc itp. W pamięci można zapisać do 250 ustawień matryc / form. W czasie operacji wytłaczania będzie można zastosować poduszkę jako niższy ekstraktor.

Oprócz wymienionych poniżej standardowych modeli Özkoç produkuje 70% niestandardowych pras hydraulicznych, które pozwalają klientom definiować specyfikacje maszyny z dużą różnorodnością, np. Siłą (od 70 do 7000 ton), powierzchnią użytkową, skokiem, światłem dziennym, pozycją kabiny, wielkością ekranu i więcej…

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby wybrać najbardziej odpowiednie specyfikacje prasy hydraulicznej dla swojej produkcji.

JERZY SZTORMOWSKI

tel. +48 784 233 669
e-mail: biuro@chmpolska.pl

GALERIA

YOUTUBE

BLOG

WYCINARKI LASEROWE

Wycinarki laserowe Baykal  – cięcie z głowicą uchylną.

NASI DOSTAWCY

Producent maszyn firma Baykal.

PRASY KRAWĘDZIOWE

Serwoelektryczne prasy krawędziowe Baykal APES

WYCINARKI LASEROWE

Głowice do cięcia laserowego Precitec ProCutter 2.0.