FREZARKA UNIWERSALNA DO METALU

Frezarki do metalu uniwersalne konwencjonalne

Frezarki uniwersalne do metalu przeznaczone są przede wszystkim do dokładnego i wydajnego frezowania płaskich i szafowych detali o maks. ciężarze do 500 kg – dla wykonania HEAVY DUTY. Obrabiarki zależnie od wykonania posiadają możliwość nakręcania stołu roboczego ±45°, głowicę skrętna w 1 lub 2 płaszczyznach, głowicę z wysuwaną pinolą, głowice do dłutowania i dodatkowo podzielnice, stoły obrotowe, imadła, trzpienie itd.

Głównymi cechami oferowanych maszyn są dokładność, niezawodność oraz wydajność co w połączeniu z dopracowaną konstrukcja zapewniająca długoletnią bezawaryjną pracę. Zalety klasycznych frezarek konsolowych (marki TOS) to między innymi doskonałe opracowanie poszczególnych części, staranny montaż i dokładna kontrola wyjściowa a co za tym idzie wysoka sztywność, dokładność i niezawodność.

Jej koncepcja w trakcie długoletniej produkcji była dokładnie sprawdzona i stopniowo udoskonalana, w oparciu o uwagi i opinie jej użytkowników. Wielozadaniowa obrabiarka do frezowania, wiercenia i wytaczania. Przydatna zwłaszcza w narzędziowni. Możliwości technologiczne frezarki można poszerzyć przy użyciu wyposażenia specjalnego z szerokiego zakresu oferty.

Proponowane przez nas frezarki uniwersalne i narzędziowe to obrabiarki wyprodukowane w Czeskiej Republice, przez producenta, którego historia rozpoczyna się w 1922 r. a pierwszą obrabiarkę wyprodukował w 1935 r. i od tego momentu ich udział zdominował produkcję zakładu. Przez wszystkie lata – mimo różnych zmian geograficzno-polityczne, restrukturyzacyjno-organizacyjne zakład produkcyjny starał się zachować wysoki poziom dla wytwarzanych przez siebie maszyn a marka TOS Olomouc s.r.o. jest rozpoznawalna na całym świecie.

Mogąc poszczycić się długą historią oraz posiadając wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę produkty marki TOS Olomouc są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności. Maszyny tej firmy można spotkać w zakładach wielu krajach w europie oraz na świecie. Frezarka pionowa FGV 32 jest jedynym przedstawicielem, spośród wyrobów czeskiego przemysłu obrabiarkowego, klasycznej koncepcji frezarek pionowych.

Maszyna ta swoimi parametrami dorównuje maszynom o klasę wyższym. Maszyna przeznaczona jest do całego szeregu operacji tak w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej. Duże zainteresowanie klientów zaowocowało wznowieniem produkcji frezarki pionowej FGV 32 co świadczy o jej jakości i zaletach. Frezarki w wykonaniu FGU (uniwersalne) albo FGV (pionowe) są ostatnim stopniem rozwoju czeskich (firmy TOS) klasycznych frezarek konsolowych. Przeznaczone są przede wszystkim do dokładnego i wydajnego frezowania płaskich i szafowych części.

Uniwersalna frezarka FGU 32 posiada możliwość nakręcania stołu roboczego ±45°. Jej głównymi cechami są dokładność, niezawodność oraz wydajność.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS.

Czuj się swobodnie, dzwoniąc do nas Pn-Pt: 8 – 16. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innym czasie,
wyślij wiadomość